מהנעשה במועצה

מקוואות בגבעת זאב זכו בפרס

מקוואות בגבעת זאב זכו בפרס
ברוך השם הצלחנו ! יגעת ומצאת תאמין !
2 מקוואות בגבעת זאב זכו בפרס .. המקווה היפה במדינה !
ובנוסף לכך – קיבלנו פרס הצטיינות נוסף. אין מילים להודות לכל מי שסייע במשך שנים להצלחה הזאת, מזמנו, מממונו במחשבתו, תקצר היריעה מלפרט את המאמצים הגדולים שהיו כאן. להיכנס למקום עם חובות עצומים ממש ולהפעיל תוכנית הבראה הכי חונקת במדינה, ומתוך זה להגיע למצב בו כל המינוס הפך לפלוס ומתבצעים השקעות משמעותיות בתשתיות, לפתוח רישום נישואין VIP ללא הגבלת שעות – זה סיפוק של כל העובדים המסורים שנתנו יד לאתגר הזה.
~
לאחר 3 שנות הפסקה "תחרות מקווה נאה בישראל יפה" חזרה במלוא הדרה:
מקוואות: גבעת זאב, אור יהודה, גבעת שמואל, פתח תקוה, קרית גת, קצרין, קרני שומרון ומצפה רמון נבחרו למקוואות האיכותיים בישראל.
המשרד לשירותי דת והמועצה לישראל יפה דירגו לנשות ישראל את המקוואות הציבוריים האיכותיים והבולטים בישראל לשנת 2022
גבעת זאב זכתה ב 3 פרסים על פאר והצטיינות. שרון דניאל יו"ר המועצה הדתית: "אחת השאיפות הגדולות בתפקיד הזה היה להתנער הדימוי של 'מקום מיושן' , ולהביא את המקווה לסטנדרט של SPA מהגבוהים בעולם. בעזרת שותפים רבים, הצלחנו ב"ה"
אחת התחנות החשובות של כל אישה יהודייה לפני חתונתה ובמהלך הנישואין, היא טבילת היטהרות במקווה. עבור חלקן הגדול של הנשים מדובר בחוויה, ללא היכרות מוקדמת וללא יכולת אמיתית להשוות בין המקוואות השונים. בבחירת מקווה עומדות לרשות הנשים מגוון אפשרויות, השאלה היא היכן נמצאים המקוואות הטובים ביותר?
המועצה לישראל יפה והמשרד לשירותי דת, עשו סדר עבור ציבור הנשים בישראל על מנת לעזור לכל אישה לבחור את המקווה האיכותי ביותר והמתאים ביותר לצרכיה ברחבי הארץ.
במהלך החודשים האחרונים בדקו מתנדבי המועצה לישראל יפה כ- 110 מקוואות ציבוריים בכל הארץ, כלל המקוואות שהתמודדו בתחרות הינם מקוואות ברמה הגבוהה ביותר מתוך כ-900 מקוואות ציבוריים ברחבי הארץ. במטרה להציג בפני ציבור הנשים את המקווה הכי איכותי שיש באזור מגוריהן. במסגרת התחרות נבדקו החזות החיצונית והפנימית של המקוואות, תאורה, אביזרי נוחות, חדר הכלה, מיזוג, נוחות השימוש, נגישות לנכות, בטיחות המבנה והטובלות, העמדת הציוד הדרוש לטובלות, ניקיונו וטיב השירות. כמו כן, נבדק תחום איכות סביבה, חיסכון אנרגטי, הפרדת אשפה וחיסכון במים.
הרב הראשי לישראל הרב יצחק יוסף ברך על היוזמה של המשרד לשירותי דת ואיחל הצלחה לשר ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי – אשר הבטיח כי בשנות כהונתו, יגדלו תקציבי הפיתוח למקוואות באופן משמעותי, מה שיאפשר מקוואות ברמה גבוהה בכל רחבי הארץ.